O firmie

 

GASTROMAX jest firmą działającą w branży spożywczej i w głównej mierze zajmuje się zaopatrzeniem i obsługą szeroko rozumianych lokali gastronomicznych.

Firma powstała w 2005 roku na Podkarpaciu w Tarnobrzegu, jednakże ze względu na dynamiczny rozwój i stale rosnącą liczbę nowych Odbiorców w roku 2012 otworzono wielkopolski oddział w Jarocinie, zaś w 2019 roku oddział na Podlasiu w Łomży.

Liczba obsługiwanych przez nas Partnerów handlowych polskiego biznesu gastronomicznego w 2019 roku przekroczyła liczbę 2500.

Oferta nasza skierowana jest w przede wszystkim do pizzerii i restauracji, firm cateringowych, barów typu Fast Food, sieci hoteli oraz lokali gastronomicznych.

Współpracujemy z większością producentów specjalizujących się w produkcji i dystrybucji asortymentu spożywczego do kanału HORECA jak również towarów wysokiej jakości w marce PREMIUM.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. szeroką paletę serów, wędlin, mąki, mrożonek, warzyw konserwowych, sosów i przypraw. Oferowana przez nas gama produktów spożywczych w konkurencyjnych cenach jest dostarczana do Państwa samochodami chłodniczymi w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia na danym regionie (logistyka transportowa).

Wsłuchując się w Państwa potrzeby równocześnie zapewniamy fachowe doradztwo i wsparcie, atrakcyjne ceny produktów, możliwość szkolenia oraz profesjonalną pomoc podczas trwania naszej współpracy.